Merhaba Gazetesi İş İlanları

Anadolu tarafından en çok okunan internet gazetelerinden biridir. Konya merkezli bir gazetedir. Merhaba gazetesi; Günlük haber, ekonomi, magazin haberleri vb bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca merhaba gazetesinde iş ilanları da yer almaktadır. Bugün Merhaba gazetesinde yer alan iş ilanlarından bazıları aşağıda yer almaktadır:

BİM marketler grubu yeni açtığı marketlere kasiyer aramaktadır.

Konya belediyesine memur alımı yapılacaktır. KPSS de 70 puan ve üzeri alanların belediye internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmaları ve bir adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdan sureti, ikametgah, kpps sonuç belgesi, ve iş başvuru formuyla birlikte belediyeye başvurmaları gerekmektedir.

Konya Beyşehir’de bir Konya Kebap restaurantına komi, garson, şef arayışı vardır.

Konya Derebucak mevkiinde oturan Mevlevi dergahında meylevi olarak görev alabilecek kişiler aranmaktadır.

Konya Ereğli’de oturan kişiler için Konya Selçuk Üniversite’si öğrenci işleri bölümünde memur başvuraları başlamıştır. Memur adaylarında aranan özellikler, üniversite mezunu, yabancı dil bilgisi, ms ofis programlarını kullanabilme, askerlikle ilişkisinin bulunmaması 30 yaş altı olmaları gerekmektedir. Başvurular üniversite dekanlıklarına şahsen yapılacaktır. Mülakatların sonuçları eylül sonunda açıklanacaktır.

Merhaba gazetesi iş ilanları için web sitemizden ulaşabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir