Oriflame Fatura Ödeme PTT

Kozmetik, güzellik ve kişisel bakım sektörünün hemen hemen herkese hitap eden markası olan Oriflame oldukça köklü bir firma olup, katalog üzerinden yaptığı satışlar sayesinde de oldukça ulaşılabilir bir profil çizmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Oriflame’nin kullanıcılarının çok olmasının sebebi, katalog üzerinden satış yapmanın karlı ve kolay bir iş olmasıdır. Bu yüzden de pek çok kişi Oriflame satış temsilcisi olmak istemektedir.

Eğer Oriflame satış temsilcisiysek ya da olmak istiyorsak katalog üzerinden satış yaptığımızda ödemelerin nasıl yapıldığını da detaylı olarak bilmemiz gerekmektedir. Söz konusu ödemelerin yapılacağı yerlerden biri de PTT şubeleri olmakta ve ödemeye dair detaylar ise şu şekilde gelişmektedir; ödememizi direk şube üzerinden yapabilmekle birlikte iki lira da masraf ödemek zorunda kalmaktayız. PTT’ye ait ATM’lerden kartlı ya da kartsız işlem yaparak fatura ödemek istediğimizde ise herhangi bir ödeme yapabilmemiz söz konusu olmamaktadır. Aynı şekilde PTT üzerinden ödeme yapmak istiyorsak ve internet üzerinden bu işlemi gerçekleştirmemiz gerekiyorsa yine ödeme yapmamız mümkün olmamaktadır. Çünkü PTT aracılığı ile Oriflame faturası ödemek istediğimizde tek yöntem PTT şubeleri aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilmektir.

Oriflame faturası ödemek için Akbank, Ziraat Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Garanti Bankası, ING Bank ya da İş Bankası şubelerinden birine gitmemiz de mümkünken adı geçen bu bankaların internet şubelerinden de hiçbir masraf ödemeksizin işlemimizi tamamlamamız mümkündür. Yine söz edilen bu bankaların ATM’leri üzerinden kartlı ya da kartsız işlem yaparak ödeme yapmamız da mümkün olmakla birlikte fatura ödememizi bu bankaların herhangi biri üzerinden yapmak bizim için daha avantajlı ve daha pratik olmaktadır. Tüm bunlara rağmen yine de ödememiz PTT üzerinden yapmamız gerekiyorsa, hafta içi ve mesai saatleri içerisinde olmak üzere istediğimiz herhangi bir PTT şubesine giderek fatura ödememizi yapmak mümkün olmaktadır. Söz konusu Oriflame faturamızı PTT şubeleri aracılığı ile ödemek istiyorsak, bankaların aksine yapacağımız bu işlem için PTT şubelerine iki lira masraf ödemesi yapmamız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir