Oriflame Haziran Babalar Günü için

Oriflame Haziran Kataloğu İncele yazımıza hoşgeldiniz. Oriflame yine yepyeni kataloğu ile karşımıza çıktı. Birbirinden güzel ürünlerini Haziran kataloğu’nda sergileyen Oriflame, indirimleri ve kampanyaları ile göz dolduruyor. Oriflame Haziran

oriflam

oriflam

Kataloğu’na baktığımızda cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkaracak yeni cilt bakım markasını görüyoruz. Love Nature cilt bakım kremi ile her zamankinden çok daha güzel hissedeceksiniz. Üstelik sayfa 4 ile 9 arasında yer alan Love Nature ürünlerinden herhangi birini alana kozmatik çantası sadece 8,90 TL. Her cilt tipi için ayrı olan Love Nature ile siz de cildinizi şımartın. Oriflame Haziran kataloğu‘nda yer alan sıcak bir tekliften de bahsetmeden geçmek istemiyoruz. Bu katalogtan 25 TL’lik alışveriş yapan herkese el kremi, dedodorant ve EDT bulunan set sadece 22,90 TL’ye sunuluyor. Kısa bir süre için geçerli olan bu teklifi sakın kaçırmayın.

Yaz aylarına girdiğimiz bugünlerde cildinizi korumak için Oriflame doğru bir seçim olacaktır. %45’e varan indirim ile Sun güneş kremi ürünlerine her zamankinden çok daha ucuza sahip olabilirsiniz. Oriflame’ın olmazsa olmazlarından kozmatik ürünlerinde de bu katalogta indirim var. Birbirinden güzel renklerden oluşan göz farı paleti 34,90 TL yerine sadece 18,90 TL. Ayrıca, Ultra siyah eyeliner da 23,90 TL yerine 12,90 TL’ye sizin oluyor. Cildinizi bebek cildi gibi gösterecek Ewer Lasting fondöten de birbirinden güzel renk seçenekleri ile sadece 17,90 TL. Bunun yanı sıra, Dıvline vücut kremi de Oriflame Haziran kataloğu’na özel sadece 6,90 TL. Yine yaz aylarında oldukça işinize yarayarak güneş gözlüğü 21,90 TL yerine 14,90 TL, Plaj çantası 49,90 TL yerine 32,90 TL ve Pedikür seti  19,90 TL yerine 12,90 TL. Oriflame bayanlar kadar erkekleri de düşünüyor. Muhteşem bir kokuya sahip Oriflame Ascendat EDT %40 indirim ile 79,90 TL yerine sadece 44,90 TL. Daha bitmedi! Ascendent deodorant 13,90 TL yerine 7,90 TL ve Ascendent sprey de 19,90 TL yerine 9,90 TL. Oriflame Haziran kataloğu Babalar Gününe özel bir katalog olduğu için erkekler için birbirinden güzel ürünler bulabilirsiniz. Babanıza alabileceğiniz en güzel ve en kalıcı hediyeleri bu katalogta bulmanız mümkün. Bütün bu kampanya ve indirimlere sahip olmak ve daha fazlasını görmek için Oriflame Haziran kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir