Pınar Süt İş Başvurusu

Pınar Süt iş başvurusu yapmak için, personel alım ilanlarını beklemenize gerek yok. Her daim firmanın internet sitesinden genel iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Pınar Süt, Yaşar Holding Grubuna ait, Türkiye’nin en büyük, gıda tüketim ürünleri üreten firmalarından biri. Meyve suyu, süt ürünleri gibi alanlarda üretim yapan firma, hem ülkemizden, hemde Avrupa’dan kalite kontrol sertifikaları almaya devam ediyor. Ülkenin her şehrinde, satış ofisi, müdürlükleri, bayileri ve pek çok ilde üretim çiftliği bulunan Pınar Süt iş başvuruları için kurumun iş bulma sitelerinden duyurulan açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

Pınar Süt personel alımı yaparken, firmanın değerlerine sahip çıkabilecek, kaliteye önem veren adaylar arasından yapıyor. Adaylar yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı mülakattan geçiyor. Her iki aşamada da başarılı olan adaylar Pınar ailesi bünyesine katılmaya hak kazanıyorlar. Pınar Süt iş başvurusu yapmak için ayrıca, Yaşar Holding, İnsan Kaynakları departmanında bulunan açık ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapacağınız dönem içerisinde, yetkinliklerinize uygun açık pozisyon bulunmuyorsa, ilerleyen dönemlerde değerlendirilmek üzere genel iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir