Polisevi İşçi Alımları 2014

Kamuda işçi olmak isteyen kişilerin en çok ilgi gösterdikleri pozisyonlar arasında yer alan Polisevi işçi alımları 2014 başvuruları başladı. Sizde polis evi iş ilanları için başvuruda bulunmak istiyorsanız İŞKUR tarafından verilen ilanları takip etmeniz yeterli olacaktır.

İŞKUR işçi alım ilanları arasında yer alan polisevi iş ilanları her ilde bulunan polisevleri için ayrı ayrı verilmekte olup verilen ilanlara başvuruda bulunmak için o il ya da ilçe sınırları içinde ikamet etme zorunluluğu bulunmaktadır. Aksi halde başvurular kabul edilmemektedir. Yine bazı pozisyonlarda başvurularda KPSS zorunluluğu da bulunmaktadır. Ancak işçi alımlarının çoğunda KPSS puanı aranmamakla beraber yapılan başvurular açılan kadro sayısından fazla ise kura çekilerek işe alımlar gerçekleştirilmektedir.

Aşçı alımı gibi pozisyonların yanı sıra kamu beden işçisi de İŞKUR üzerinden gerçekleştirilmektedir. İşçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin mutlaka bu ilanları düzenli olarak takip etmeleri zorunludur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir