Ptt Personel Alımı 2015 Başvuruları

Ülkemizde faaliyet gösteren Ptt, en büyük kurumlardan biridir. Her yıl daha da büyüyerek başarısına başarı katan Ptt, şuanda Türkiye’nin dört bir yanındaki şubeleri ile hizmet vermektedir. Hem başarısı, hem de işsizlere sunduğu iş imkanları ile adından sıkça söz ettiren Ptt, her yıl olduğu gibi 2015 yılında da personel alımı yapıyor.

Ptt personel alımı 2015 başvuruları ise devam ediyor. Açık pozisyonlar oluştuğu anda iş ilanlarını yayınlayan Ptt, sürekli eleman alarak işlerini büyütmekte ve gücüne güç katmaktadır. Ptt personel alımı için adayların KPSS’ye girmiş olmaları ve görevin gerektirdiği puanı almış olmaları gerekmektedir.

Ptt Dağıtıcı görevi için 50 puan, Tekniker görevi için en az 70 puan, Gişe Görevlisi için en az 70 puan ve Mühendis ve Avukat için ise en az 75 puan alınması gerekmektedir. Ptt iş ilanlarında gerekli şartlar belirtilmektedir. Eğer 18 yaşından büyükseniz ve 35 yaşından gün almamışsanız kendinize uygun iş ilanına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ptt iş ilanlarına ise kendi web sitesinden ulaşabilir, uygun pozisyonlar olduğu takdirde başvuruda bulunabilirsiniz. Ptt işe aldığı adayları ilk önce 4 aylık bir deneme süresine tabi tutmaktadır. Bu 4 ay içinde adayın kurumda çalışıp çalışmayacağı kesin olarak belirlenir. Eğer kişi devam edecekse 3 yıllık bir sözleşme imzalanır ve 3 yıl boyunca kişi Ptt’de görev yapar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir