PTT’den Hangi Faturaları Ödeyebiliriz

Fatura ödeme merkezlerinden birisi de PTT’dir. PTT aracılığı ile de faturalarınızı ödeyebilirsiniz.  Fatura ödemesi için size en yakın PTT şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Haber içeriğimiz de bu ana konu ile bağlantılı olarak PTT’den Hangi Faturaları Ödeyebiliriz sorunuza cevap sunacağız.

PTT’den Hangi Faturaları Ödeyebiliriz

PTT aracılığı ile;anlaşmalı elektrik şirketleri; Aras elektrik, Aydem elektrik, Bogaziçi elektrik, Çoruh elektrik, Dicle elektrik, Sakarya elektrik,  Meram elektrik gibi faturaları, Türk Telekom ve Türk Telekom şirketlerine ait fatura tahsilatlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra Pttcell, Turkcell, Türk telekom ve Vodafone fatura  GMS tahsilatlarını, Anlaşmalı belediye başkanlıkları adına su faturası ödemelerinizi, Anlaşmalı doğal gaz dağıtım şirketleri faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Üst metinde de belirttiğimiz gibi size en yakın PTT şubesine gitmeniz fatura ödeme işleminizi tamamlamanız için yeterli olacaktır.

Ayrıca PTT aracılığı ile yapacağınız fatura ödemeleriniz de mesai saatlerini de dikkat etmeniz gerekmektedir. Mesai saatleri içerisinde gitmezseniz fatura ödemeleriniz kabul edilmeyecektir ve bir sonra ki güne sarkacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir