rusyada inşaat işi başvuruları

İnşaat sektörü her geçen gün biraz daha büyüyor ve sadece ülkemizde değil, yurt dışında da hızla gelişiyor. Özellikle Rusya’da inşaat alanındaki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Öyle ki; Rusya’da bulunan Türk inşaat firmaları her yıl binlerce Türk işçisine iş imkanı sunuyor. İnternet üzerinden yayınlanan iş ilanlarına sayısız iş başvurusu yapılıyor ve hemen hemen herkese bu fırsat veriliyor. Türkiye’de çalışma imkanı bulamayan çk sayıdaki Türk işçisi Rusya’daki iş ilanlarına başvurarak çalışma fırsatı yakalıyorlar. Rusya’da inşaat işi başvuruları halen devam ediyor ve ilanlara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sayfamız üzerinden de ilan vererek iş veya eleman bulabilirsiniz.

ACİL ELEMAN ARANIYOR

Rusya’da çalışmak üzere acil inşaat mühendisi ve inşaat ustaları aranıyor. Ayrıca, deneyimsiz elemanlara da ihtiyaç vardır. Çalışmak isteyenler başvuru yapabilirler.

RUSYA’DA İŞ ARIYORUM

10 yıldır İnşaat sektöründeyim.Her türlü inşaat işini yapabilirim. Maddi sıkıntılarımdan dolayı Rusya’da çalışmak istiyorum. Türk inşaat firmalarından yardım bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir