saç satın alan yerler

Son yıllarda bayanlar için ek gelir sağlayan işlerden biri de saç satmaktır. Evet yanlış duymadınız. Eğer bakımlı,boyasız ve uzun saçlarınız varsa onları satarak gelir elde edebilirsiniz. Üstelik fiyatı da küçümsenmeyecek kadar yüksek. Pek çok bayan saçlarını satarak oldukça iyi para kazanıyor. Satın alınan saçları peruk yaparak satan şirketler yoğun bir şekilde arayış içinde oldukları için saçınızı satmanız yüksek bir ihtimal olacaktır. Ancak, saç satın alan yerlerin önem verdikleri bazı hususları var. Bu hususlar arasında ilk sırayı boyasız saçlar alıyor.Yani saçlarınızı daha önce kesinlikle boyamamış olmanız gerekiyor. Sonrasında ise bakımlı ve uzun olmaları da oldukça önemlidir. Son olarak saçlarınızda kırık olmaması da aranan özellikler arasındadır. Daha doğrusu saçlarınızda ne kadar az kırık olursa kazanacağınız para o kadar yüksek olacaktır.

Eğer saçlarınızı satmak istiyorsanız en az 50 cm uzunluğunda olmalıdır. Çünkü kısa veya yeterince uzun olmayan saçları satmak zordur. O yüzden saçlarınız ne kadar uzun olursa o kadar iyi para alırsınız. Saç satmak işini ek iş olarak yapan pek çok bayan bulunuyor. Bu ek gelir sayesinde gerçekten ciddi para kazanmaktadırlar. Üstelik saç satmak için bayan olmaya da gerek yok. Artık erkekler de saçlarını uzatıp satarak bu fırsattan yararlanıyorlar. Erkeklerin saçı bayanlara nazaran daha hızlı uzadığı için onların bu avantajdan yararlanmaları daha sık olacaktır. Eğer siz de saçlarımı satmak istiyorum diyorsanız saç satın alan yerler hakkında araştırma yaparak satabilirsiniz. Örnek verecek olursak; kuaförler saç satın alma konusunda oldukça uzmanlaştılar. Yakınınızdaki kuaförlere giderek bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

16 comments on “saç satın alan yerler
 1. hakan dedi ki:

  http://www.sacalimsatim.com sitemizi ziyaret edin uzun saçlarınız alınır

 2. Atilla dedi ki:

  Saç satış talepleriniz için e-postamız : leslietresses@hotmail.com

 3. idris özgen dedi ki:

  Selam eşimin saçını satmaya karar verdik saça fön haricinde Bi uygulama yapılmadı ilgilenirseniz irtibat 05070154605 siyah saç muhtemelen 45 cm kadar.

 4. rahşan dedi ki:

  Merhaba ben Yozgat’ta oturuyorum saçlarımı satmak istiyorum 60 cm

 5. ahmett dedi ki:

  Saçlarınız 750 TL ile 1500 TL ye alınır. Saçların uzunluğuna göre fiyat değişir.Fiyatlarımız kilo fiyatıdır. 0555 718 37 30

 6. aliss dedi ki:

  Saçlarını satmak isteyen bayanlar kızlar saçlarınız alınır arayın görüşelim 05345924006

 7. ayşegül dedi ki:

  Merhaba ben saçlarımı satmak istiyorum boya kırık hicbirsey yok fotoğrafını isteyenlere göndere bilirim ..

 8. ozan dedi ki:

  Kökten 60 cm uzunluğunda saçlarım var.İstanbul/Üsküdar’da oturuyorum.Saçlarım herhangi bir işlem görmemiştir.Boya yapılmamıştır.3 numaradan herhangi bir makas bile değmeden uzayarak bu boyutu almıştır.Kırıkları var mı bilmiyorum.Nasıl oluyor araştırmadım.Siyah renkte ve gür.İstanbul’da satmak konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 9. pervin dedi ki:

  Daha öncesinde 2 kez kestirdiğim örgülü şekilde sakladığım boyutları 30-35 cm arasında olan saçlarımı satmak istiyorum.Boyasız hiçbir işlemden geçmedi rengi koyu kumraldır.

 10. Atilla dedi ki:

  Saç satış talepleriniz için adresimiz :::

  EPosta : leslietresses@hotmail.com
  Facebook : karamelperuk01@gmail.com ( Mislina Kaynak )

  • belgin atak dedi ki:

   merhaba saçlarımı kestim dün ve bendeler dogal canlılar yardımcı olabilirmisiniz

 11. kuaför hair black dedi ki:

  saçlarınızı satın alıyoruz uzun ve saglıklı saclarınızı degerinde alıyoruz 0534 203 29 70 nolu telefondan ulaşabilir yada vatsaptan foto yollayabilirsiniz şehir dısından kargo imkanımız var

 12. Deniz dedi ki:

  Saclarımı satmak istiyorum 50cm yada 55cm arası sıfır boya siyah hafif dalgalı gür parlak 2000tl ve üstü fiyata satılır

 13. Selime dedi ki:

  Saçlarımı satmak istiyorum kesilmiş halde 60 65 cm uzunluğunda uçlarını keretinletmiştim kuaföre dağılmamaları için kaça satabilirim acaba iletişim adresim mehti_batin@hotmail.com

 14. adem dedi ki:

  ARKADAŞLAR HER İLİMİZDEN SAÇ ALIMIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR 0539 692 40 94 WATSAPTAN GÖRÜŞE BİLİRİZ

 15. Bilgen dedi ki:

  Saclarimi satmak istiyorum 20 santim doğal siyah gür eskisehirden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir