Şekerbank İhtiyaç – Konut- Taşıt Kredisi Kaç Yaşına Kadar Veriliyor?

Şekerbank ile birlikte en uygun ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerine sahip olabilirsiniz. Bu ödemeler ile birlikte gerekli durumlarda kredilerin en özel şartlarını alabilir ve ödemeleriniz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Şekerbank ihtiyaç kredileri de dahil olmak üzere konut ve taşıt kredilerinde 70 yaşına kadar kredi verilmektedir. Bu kredilerde yer alan ödeme seçenekleri sayesinde bütün kredilerinizi en uygun faiz oranlarıyla alabilirsiniz.

Taşıt kredilerinde 50 bin TL’ye kadar kredi alabilir ve ödemelerinizi en hızlı şekilde yapabilirsiniz. Ödemelerin yanı sıra diğer seçeneklerde yer alan ödeme imkanlarında bulunan ev diğer ödeme seçeneklerini sağlayan imkanlar dahilinde bütün ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

Şekerbank kredilerinde 1,35 oranındaki faiz oranları ve 48 aya kadar çıkan ödeme seçenekleri herkes için uygulanabilmektedir. Bu ödemelerde yer alan bütün kredi imkanların ve diğer ödeme seçeneklerinin belirlenmesinde kredilerin ve diğer ödeme olanaklarının tespit edilmesi söz konusu olmaktadır. Şekerbank şubelerine gelerek siz de en iyi ödeme imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir