Sekreter Arayan Doktorlar

Sekreter Arayan Doktorlar sayfamız, hem iş hem de eleman bulmanıza yardımcı olmak için hizmet vermektedir. Sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilir, arama yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık sekreterlik en geçerli mesleklerden biri haline geldi. Hemen hemen her iş yerinde mutlaka sekretere ihtiyaç duyuluyor. Bu da bayanlara daha fazla iş kapısı anlamına geliyor. Bu yazımızda Sekreter arayan doktorlara daha kısa sürede eleman bulmalarını sağlayacağız. Eğer siz de Doktor iseniz ve acil sekreter arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Yorum bölümüne iş ilanınızı yazarak aradığınız kriterdeki sekreteri bulabilirsiniz. Ayrıca, Doktor yanında sekreterlik yapmak isteyenler de ilan bırakabilirler.

ACİL SEKRETER ARANIYOR

İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan özel muayeneme diksiyonu düzgün, işini dört dörtlük yapabilecek, gelen hastalar ile yakından ilgilenebilecek, daha önce Doktor yanında çalışmış 25 ile 35 yaşları arasında bayan sekreter alınacaktır.

DOKTOR YANINA SEKRETER ARANIYOR

15 yıllık Uzman Doktorum. Ankara’da bulunan iş yerime en az 2 yıl deneyimli bayan sekreter alınacaktır. 25 ile 30 yaşları arasında, titiz, Bilgisayarı çok iyi derecede bilen, gerektiğinde misafirlerime çay ikram edecek olanlar iş başvurusu yapsınlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir