Senetle Para Veren Tefeciler

Artık her yerde senetle para veren tefeciler bulabiliyorsunuz. Nakit para ihtiyaçlarını karşılamak için, kendilerine geçim kapısı oluşturanların sayısı her geçen gün artıyor.

BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından yapılan düzenlemelerle, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bankaların kapılarını aşındırma dönemi başaldı. Eskisi kadar kolay kredi veremeyen bankalar nedeni ile, senetle para veren tefecilerin sayısı da arttı. Kendilerine zahmetsiz gelir kapısı sağlayan tefecilerin ellerine düşmeden önce imkanlarınızı sonuna kadar zorlamanızı tavsiye ederiz. Tefecilik yasal değildir. Hukuki olarak yaptırım cezaları bulunmaktadır. Yasal olmayan bir düzende yer almak size ve ailenize sıkıntılar yaşatabilir. Birine senet karşılığında borçlanmak, kendi imzanız ile gerçekleştiği için, yasal olarak da hak talep etme imkanınız bulunmamaktır (bazı durumlar hariç).

http://is-basvurusu.com/senet-karsiligi-borc-para-verilir/

Senetle para veren tefeciler ile anlaşma yaparken, daha da geniş kapsamlı olmak gerekirse, herhangi bir durum için imza verirken, imza attığınız kağıtta yazanları iyice okumalısınız. Anlamadığınız bir durum söz konusu ise mutlaka anlattırmalı ya da bilen kişilere danışmalısınız. Asla boş bir kağıda ya da boş bir senete imza atmamalısınız. Bütün bu yaşayacağınız sıkıntılara rağmen, senetle paran veren tefecilere ulaşmak isterseniz, internet sitelerinde ufak bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

http://www.kyk.gen.tr/borc-veren-kimseler/

10 comments on “Senetle Para Veren Tefeciler
 1. Pınar aktas dedi ki:

  Acil nakit kredi ye ihtiyacım var devlet memurum kredi sorum düşük başka kredileri var ama ssk prim im ve masum yüksek yardimci olursaniz sevinirim

 2. baray boysan dedi ki:

  Acil senetle paraya ihtiyacım var.Ama önden peşinat vs verecek durumum yok.Bankalarla avukata düşmek üzereyim yardım edin.

 3. arman dedi ki:

  Vergi levhalıyım.Senet usulü kredi sağlayabilirseniz teminat ve ön ödeme veremem sadece bu işi yapanlar arasın detayları konuşalım gerisi sakın rahatsız etmesin varsa senet karşılığı temınat veremem ama dediğim gibi kısa bır zaman önce şirketim soyuldu yapmam gereken toplu ödemeleri yapamadım . Bu hususta işin erbabi bu işi yapan biri temasa gecerse detayları konuşuruz iyi çalışmalar

 4. esra dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var.Lütfen bana ulaşınız.

 5. ahmet dedi ki:

  Cok acil 5 bine ihtiyacim var 2 ayda geri oderim

 6. ilker dedi ki:

  Bana ulaşırsanız nakit ihtiyacım var

 7. Harun resit dedi ki:

  Merhaba benim 50 bin ile 75 bin arası bir miktara ihtiyacım var.Bana yardımcı olur musunuz?

 8. ali yiğitarslan dedi ki:

  Acil 6000 tl ihtiyacım bana bi dönüş yaparmısınız

 9. eyüp dedi ki:

  devlet memuruyum acil borç paraya ihtiyacım var 30000 tl senetle öderim lütfen yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir