Şölen Çikolataları İnsan Kaynakları

Şölen Çikolataları İnsan Kaynakları depertmanına kısa öz geçmişlerinizi göndererek, genel iş başvurusu yapabilirsiniz. Mevcut dönemde ki açık pozisyonlar dışında öz geçmişiniz havuza ekleniyor. Böylece sonraki dönemlerde de eleman alımıyapılırken, yetkinlikleriniz aranılan pozisyona uygun olursa, size dönüş yapılıyor.

Şölen Çikolataları, ilk olarak Gaziantep’te kurulan, Türkiye’nin en büyük çikolata ve şekerleme fabrikalarına sahip şirketlerden biri.  Ülke içi satışlarına ek olarak. Dünya da özellikle de Avrupa’da büyük bir pazar payına sahip. Hem gıda ürünü üretimi yaptığı için, hem de bir Avrupa markası olduğu için Şölen Çikolataları personel alımı yaparken firmalarının kalitesini taşıyıp, yansıtabilecek ekip arkadaşlarıyla çalışmayı tercih ediyorlar. Şölen Çikolataları İnsan Kaynakları eleman alımları yaparken firmanın prensiplerini göz önünde bulunduruyor.

Şölen Çikolataları İnsan Kaynakları departmanına kısa öz geçmişini iletmek içşn, firmanı  resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Site içerisinde yer alan İnsan Kaynakları bölümüne genel iş başvuru formu gönderebiliyorsunuz. Firmaya ayrıca iş başvurusu yapmak isterseniz de, kurumun internet üzerinde yer alan, iş bulma sitelerindeki ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir