SSK Hizmet Dökümü Sorgulama Sayfası

Bir yöntem elektronik imzadır, elektronik imza bir belgeye eklenerek imzalayanın kim olduğunu belirlemeye yarayan veridir 5070 sayılı kanun uyarınca e-imza, ıslak imza ile eşdeğerdir. E-imza sertifikası dağıtmaya yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından dağıtılan sertifikalar kullanılarak imzalama işlemi yapılır.

Elektronik imzanız bir akıllı kart üzerinden size ulaştırılmaktadır. İmza kartınızı standart bir akıllı kart okuyucusuna takarak sisteme giriş yapılmaktadır elektronik imza almak için size yardımcı olacak olan firmaların listesine tk gov tr adresinden ulaşabilirsiniz.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA
Diğer yöntem T.C. kimlik kartı yöntemi, T.C. kimlik kartı yakın gelecekte kanuni olarak nüfus cüzdanı yerine geçerek vatandaşlık kartı olarak kullanılacaktır. Ancak henüz uygulama başlamadığından bu yöntemle işleminizi gerçekleştiremezsiniz.
Bu yöntemlerden size uygun olan yöntemi seçerek sistemden hizmet dökümünüzün çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca bunun dışında çalıştığınız şirketin muhasebe departmanından rica edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir