SSK’dan Ali Tezel Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım Emekli Sandığı Bağkur -e Devlet

SSK’dan Ali Tezel, SSK müfettişliği ve Grup Başkanlığı yapmıştır. SSK, emekli maaşı, emekli sandığı, bağkur, e devlet gibi her konuda, danışmanlık yaparak, insanları bilgilendirmeyi kendine görev edinmiştir.

Ali Tezel, SSK bünyesinde geçirdiği döneme ait bilgi birikimini, güncel değişiklikleri de takip ederek, ne kadar emekli maaşı alırım, ne zaman emekli olurum, bağkur, e devlet, emekli sandığı, emeklilik yaşı hesaplama gibi aklınıza gelebilecek her soruya yanıt vermeye çalışıyor. Kendisi hali hazırda da, bir televizyon kanılında ve bir gazetede köşe yazarlığı yaparak bilgilendirme yapmaya devam ediyor.

SSK’ dan Ali Tezel, başarılı eğitim ve çalışma hayatı bilgilerini herkesle paylaşmak içiin, kendi adıyla açtığı bir internet sitesi bile bulunuyor. Soruları o kadar ayrıntılı bir şekilde açıklıyor ki, kendisine tekrar soru sorma ihtiyacı bile duymadan, yazılan yazıları okuyarak, kendi yanıtlarınızı bulabileceksiniz. Bütün bunların yanı sıra, hali hazırda Sosyal Güvenlik Mali Müşavirliği hizmetleri veren bir şirketi de bulunuyor. Hatta, pek çok şehirde ofisleri bulunan şirket, emeklilik, ssk, bağkur, emekli sandığı ve daha pek çok konuda hizmet veriyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir