SSK’sız Sigortasız Kredi

Kredi çekme şartlarının başında gelir belgesi sahibi olmak, düzenli SGK primlerimizin ödenmesi yani sigortalı olma şartları sıralanmaktadır. Bankların yeni kampanyalarından birisi de SSK sız sigortasız kredi verme imkânı sağlamak oldu.

Sigortanızın olmaması kredi çekemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Gerek bankalar gerek ise bazı aracı firma ve kişiler sizlere bu imkânı sunuyor. Kredi notunuzu yıllarca yükselttiniz fakat ummadığınız bir anda işsiz kaldınız ve SSK primleriniz yatmamaya başladı üzülmeyin bu sizin bir daha sigortanız yatana kadar kredi çekmeyeceğinizi göstermiyor. Bankalardan hayır cevabı aldığınız da aracı kişilere yönelebilirsiniz. Hatta hayır cevabı almadan bu kişiler sizi daha net yönlendireceklerdir. Sizde ilgili araştırmalarınızı yaparak kredinize başvurun ve tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayarak derin bir nefes alın. SSK sız sigortasız kredi işlemleri için yukarıda sıraladıklarımızdan birini yapmanız yeterli.

Bankaların yirmi dört saat hizmet veren müşteri hizmetleri ile SSK sız sigortasız kredi için bağlantıya geçin ilgili yönlendirmeleri dinleyin ve uygulayın. Sonrası hiç ummadığınız kadar kolay sıralı ve sizi yormadan sıkmadan gerçekleşecektir.

Kaynak: www.kredicikartilir.org

3 comments on “SSK’sız Sigortasız Kredi
  1. Ahmet Emin dedi ki:

    Merhaba, banka kredisi harici nakit para ihtiyacım var.Konu ile ilgili nasıl iletişim kurabiliriz.

  2. ismail dedi ki:

    Banka çalışması ve SSK yok.Konut kredisi çıkar mı? 110.000 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir