tekstil iş ilanları

Tekstil sektörü günümüzde oldukça fazla yer etmiş ve günden güne ilerlemektedir. Öyle ki; zaruri ihtiyaçlarımız arasında olan giyim, her zaman geçerliliğini koruyacağı için tekstil sektörü yok olmayacaktır. Eğer sizde tekstil alanında çalışıyorsanız tekstil iş ilanları sayfamızdan iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Hangi ilde olursanız olun vereceğiniz tek bir ilanla aradığınız işi veya elemanı bulabilirsiniz. Hem eleman arayanlar, hem de iş arayanlar yorum bölümüne ilanlarını yazdıktan sonra iletişim bilgileri ile birlikte yayımlayabilirler.

ACİL MAKİNACI ARANIYOR

Konfeksiyonda çalışacak bayan makinacı aranıyor. Alanında en az 2 yıl deneyime sahip, tam zamanlı çalışacak olanlar başvursun. İzmir’de ikamet edenler başvuruda bulunabilirler.

ACİL İŞ ARIYORUM

Tekstil Mühendisliği bölümünden mezunum ve alanımda 1 yıllık deneyime sahibim. Dikiş makineleri konusunda bilgiliyim ve teknolojiyi yakından takip ediyorum. Seyehat etmeye engelim yok. Askerliğimi bitirdim. İzmir’de ikamet ediyorum ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilirim. Acil iş arıyorum.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir