Tekstilde Çalışacak Bayan Personeller Alımı

Tekstilde çalışacak bayan personeller alımı başladı. Pek çok firma bünyesinde çalıştırmak üzere bayan eleman arıyor. En çok ilgi gören sektörlerden biri olan tekstil, sayısız kişiye iş olanağı sağlıyor. Günümüzde tekstil alanında çalışan ise epey kişi var. Eğer siz de tekstil alanında çalışmak istiyorsanız sayfamız aracılığı ile iş ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, tekstilde çalışacak bayan personeller arayanlar da ilanlarını verebilirler. Karşılıklı olarak iş ve eleman ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sayfamız sayesinde aramalarınızı sonlandırabilirsiniz. İlanlarınızı yayınlamadan önce iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru yazdığınızı kontrol ediniz.

ACİL ELEMAN ARANIYOR

Tekstil firmamızda çalışmak üzere ayakçılar,makinacılar ve overlokçular alınacaktır. En az 2 yıl deneyime sahip olanlar iş başvurusu yapsınlar. Firmamız Türkiye’nin en gözde firmalarından biridir. Bütün sosyal haklar sağlanacaktır.Sadece bayanlar başvuru yapsın.

TEKSTİL ATÖLYESİNE BAYAN ELEMANLAR

Atölyemize süper reçmeci ve süper overlokçu alınacaktır. Ücret piyasaya göre oldukça dolgundur. Haftanın 6 günü iş,1 gün izin şekilde çalışılacaktır.Cumartesi günleri tatildir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir