Türkcell Bayiliği Nasıl Alınır?

Ticaret her zaman kar getirisi en yüksek sektör olmuştur. Bu sebeple de pek çok kişi daha iyi kazançlar elde etmek için ticaret ile uğraşmak için çaba göstermektedirler. Ancak yeni açılacak olan yerlerin sektör içerisinde tutunabilmesi oldukça uzun zamanlar alırken, yüksek rekabet şartları içerisinde pek çok yeni teşebbüs tutunmamakta ve iflas sürecine girmektedir.

İşte bu ve benzeri durumlardan kaçınmak ve en az riskle ticaret hayatına dahil olmak için girilecek en mantıklı yol hali hazırda müşteri portföyü bulunan, piyasada yer edinmiş ve bu yeri sağlamlaşmış olan yerlerin bayiliğini alarak ticaret hayatını atılmaktır. Bu şekilde herhangi bir müşteri arayışı ya da piyasada yer edinme çabamız olmaksızın daha rahat şartlarda çalışma olanağına sahip olmaktayız.

Turkcell Bayilik Şartları

Bayiliği alınmak sureti ile ticaret hayatına girebileceğimiz yerler arasında buluna en köklü ve müşteri portföyü en geniş yerler arasında Türkcell firması bulunmaktadır. Söz konusu bu firmanın bulunduğu GSM operatörü sektöründe önde giden firmalar arasında yer alması bir yana sahip olduğu imkanlar ve sunduğu fırsatlar nedeni ile müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sebeple de adı geçen bu firmanın bayiliğini alarak ticaret piyasasına iyi bir giriş yapma imkanı bulmuş oluruz.

Söz konusu bu firma adına bir bayi açma kararı verdiysek ilk olarak bir cep telefonu dükkanı açmamız gerekmektedir. Daha sonra Türkcell firmasına onların bir bayisi olmak istediğimize dair bilgi vermemizin ardından yaklaşık iki ya da üç ay sonra tarafımıza bir bayilik kodu bildirilmektedir. Devem eden süreçte ise yaklaşık olarak bir yıllık zaman dilimi içerisinde Türkcell firmasına ait hat ya da telefon gibi ürünleri satış performansımız incelenerek bayilik olmaya hak kazanıp kazanmadığımız değerlendirilmektedir. Eğer Türkcell firmasına it ürünleri başarılı bir performans çerçevesinde satabilir isek bayilik olmaya da hak kazanmış olmaktayız.

Anlatılan bu bayilik işlemlerine dair masraflar ise tamamen yaşadığımız ve bayilik açmak istediğimiz yerin şartlarına uygun olarak değişiklik göstermektedir. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi için 444 0 532 numaralı telefonu arayabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir