Üniversite Öğrencilerine iş Karşılığı Borç Para Veriyorum

Günümüzde maddi destek amaçlı hem çalışıp hem okuyan bireyler çoğalmaktadır. Özellikle Üniversite Öğrencileri tarafından tercih edilen hem çalışıp hem okuma yöntemi sayesinde maddi anlamda kendilerine kar sağlamaktadırlar. Gerek maddi anlamda olan yetersizlikler,gerekse kendi ayakları üzerinde durma çabası sonucunda özellikle yaz aylarında tercih edilen restorant, kafe, plaj gibi yerlerde çalışan üniversite öğrencileri yaz aylarında aldıkları geliri maddi anlamda rahatlamak adına kış aylarında da temin etmek isteyebilirler. Eğer iş veren tarafından uygun görülürse kış aylarında da çalışmaya devam edebilmektedirler.

Üniversite öğrencilerine iş karşılığı borç para

Üniversite öğrencilerine iş karşılığı borç para

Kimi zaman biz bireylerin acil nakit ihtiyaçları doğar. Bu Üniversite de okuyan öğrenciler içinde geçerlidir. Örneğin maddi durumu yeterli olmayan,ailesinden öğrenim hayatı boyunca maddi destek alamayan Üniversitede okuyan öğrenciler okul harçlarını yatırmak,kitap almak gibi ihtiyaçlar için nakit paraya ihtiyaç duyabilirler. Bu ihtiyacını giderecek parayı bulmak adına çalıştıkları kurumun işvereninden borç talep edebilirler. İlgili iş veren eğer öğrencinin çalışmasından memnun kalmış ise öğrenciye verdiği borç parayı geriye öğrencinin iş gücü ile ödemesini teklif edebilir. Böylelikle hem öğrencinin hemde işverenin kar sağlayacağı bir antlaşma olmaktadır.

Öğrenciler için başvuru adresi: internettenkredi@gmail.com 

Örneğin bir kafede çalışmakta olan bir Üniversite öğrencisi nakit ihtiyacı karşısında işvereninden talep ettiği tutarı çalıştığı süre boyunca haftalık olarak yada aylık olarak aldığı ödemelerden işverene ödeyebilir yada ücretsiz olarak fazla mesai yaparak borcunun ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Böylelikle hem çalışan öğrenci borçlu kalmamış olmakta hemde iş veren işini düzenli olarak gördürmüş olmaktadır. Bu şekilde yapılan uygulama sonucu Üniversite öğrencisi maddi sıkıntı çekmeden öğrenim hayatına devam edebilmektedir. Hemde iş veren iş yerindeki üretimi sağlıklı bir şekilde yürütebilmektedir.

 

One comment on “Üniversite Öğrencilerine iş Karşılığı Borç Para Veriyorum
  1. Ahmet dedi ki:

    Radyo tv ogrencisiyim nakite ihtiyac var en az 5000

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir