yılbaşında kredi veren bankalar

Yeni yıla girmeye az bir zaman kala bankalar yine kredileri ile imdada yetiştiler. Borçlarından daralanlar, 2014 yılına borçsuz adım atmak isteyenler için yılbaşında kredi veren bankalar yine kurtarıcı oldular. Bankalar en ucuz ihtiyaç kredilerini yılbaşı için hazırladılar ve sundular. Hemen hemen bütün bankalarda yılbaşı kredisi kampanyası var ve tüketicilerin yüzü bir kez daha güldü. Üstelik pek çoğunda faiz oranları oldukça düşük ve her ihtiyaca göre kredi var. Siz de yeni yılda güzel bir başlangıç yapmak için yılbaşı kredisi veren bankalardan dilediğinizden kredi çekerek sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. İşte yılbaşında kredi veren bazı bankalar

 

GARANTİ BANKASI %0,99 faiz oranı ile krdi veriyor. Üstelik 3 Bin TL değerindeki kredi 9 ay vadeli ve masrafsız.

İŞ BANKASI da yılbaşında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. 5 Bin TL kredi veren banka, %0,90 faiz oranı ve 12 ay vade ile kredi veriyor.

ING BANKA %0,98 faiz oranı ile kredi imkanı sunarken 5 Bin TL kredi veriyor ve bu krediye 24 ay vade imkanı sağlıyor.

FİNANSBANK da yılbaşı kredisi olarak 10 Bin TL veriyor. %1,03 faiz oranı ve 36 ay vade ile bu kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

DENİZBANK ise %1,14 faiz oranı ile 10 Bin TL kredi imkanı sağlıyor. Üstelik 60 ay vade ile artık elinizde.

YAPI KREDİ‘den masrafsız yılbaşı kredisi imkanı. %1,09 faiz oranı ve 36 ay vade ile kredi veriyor.

VAKIFBANK da yılbaşına özel mini kredi ile tüketicinin yüzünü güldürüyor. %0,92 faiz oranı ve 24 aya varan taksit imkanı ile 5 Bin TL kredi veriyor.

HALKBANK %1,05 faiz oranı ve 60 aya varan vade imkanı ile 50 Bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.

 

kaynak: http://kredisihesaplama.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir